درباره پاکیزان

روشی نو در استفاده از خدمات اتوشویی و خشکشویی

استفاده از اینترنت در دنیای امروز بخشی انکار ناپذیر از زندگی روزمره انسانهاست که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد برای مشتریان از یک سو و ایجاد بستر رقابتی مناسب و نیز ارائه خدمات متنوع تر و دقیق تر از سوی کسب و کارها شده است. در این بین چند سالی است که خدمات اینترنتی در کسب و کارهای مرتبط با خشکشویی ها نیز موجب تغییرات مثبت و حضور خشکشویی های آنلاین در سرتاسر دنیا شده است.

پاکیزان از سال 1396 جزیی از خانواده خشکشویی های آنلاین بوده است که در کهن شهر قزوین فعالیت خود را آغاز نمود.با توجه به نیاز موجود در بازار این خدمات، تصمیم بر آن شد تا روش ارائه خدمات سایت پاکیزان همسو با این نیاز پاسخ داده نشده تغییر یابد بنابراین از پاییز سال 1398 ، سایت پاکیزان، به عنوان اولین بستر جامع اینترنتی در خدمات خشکشویی ، شروع به کار کرد.

ما در پاکیزان با افتخار به دنبال ارائه خدمات متفاوت و آسان در بستر وب به مشتریان حقیقی و خشکشویی های مجاز سراسر کشور هستیم تا با همیاری و تلاش دست جمعی ، به سوی اهداف خود که ارائه بهترین، امن ترین، مناسب ترین و با کیفیت ترین خدمات خشکشویی در ایران است گام برداریم و موجبات رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی را فراهم آوریم.